Výrobci

Otáčející reklama Otáčející reklama

Kontakt

Newsletter
Leatt brace 17 zboží

Značka Leatt brace se orientuje na krční chrániče. Jedny z nejvyvinutějších chráničů krční páteře jsou určeny zejména pro jezdce motokrosu, endura, MTB a mnoho dalších. Hlavním úkolem chrániče je zamezit poranění krční páteře při jakémkoliv pádu. Krční chránič je obrovským posunem hranice bezpečnosti ve sportu, díky tomu je také oblíbený téměř po celém světě, a to i u nás v České republice. Navíc se zároveň jedná o jeden z nejdůležitějších chráničů celé výbavy špičkového jezdce. Krční chrániče Leatt brace jsou už na trhu delší dobu a můžete si být jisti, že produkty jsou velmi kvalitní a hlavně bezpečné. Leatt brace může nabídnout také originální designy, barevné kombinace a nabízí krční chrániče v různých velikostech.
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUALITY

Vážení zákazníci,

 

Nenašli jste zboží co potřebujete ? V tomto případě neváhejte nás kontaktovat na info@pm-mx.cz a my vám rádi zašleme nabídku. Sortiment našeho zboží je velký a stránky jsou stále doplňovány.

 

 


 

 

Doprava na Slovensko

 

Cena poštovného na Slovensko:

-Dobírka: 300 Kč

-Platba předem: 200 Kč

 


 

 

Pro všechny naše zákazníky nabízíme partnerskou slevu 25% do autorizovaného eshopu adidas. Sleva se aktivuje při objednávce slevovým kódem SU471X20.


 


 

         CenyZboží.cz

 


 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama

Heuréka - Ověřeno zákazníky